Spotkanie organizacyjne 2016 - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (Kod ICAO: EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
W chmurach z głową...
Przejdź do treści

Spotkanie organizacyjne 2016

Dnia 29 stycznia 2016 roku, o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów na pilotów ssamolotowych i szybowcowych oraz chętnych do nieodpłatnego uczestnictwa w zajęciach teoretycznych w tym roku. Spotkanie odbędzie się w sali szkoleniowej na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego, w Lubinie przy ulicy Spacerowej 9.

Na spotkaniu powiemy o organizacji szkolenia teoretycznego w tym roku, przedstawimy harmonogram zajęć i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z zajęciami i szkoleniami lotniczymi w naszym Aeroklubie. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 6 lutego 2016 od godziny 9:00.
Każdy zainteresowany takimi lotniczymi dziedzinami jak aerodynamika i mechanika lotu, nawigacja, meteorologia, prowadzenie łączności i korespondencji radiowej w lotnictwie, przepisy i prawo lotnicze czy medycyna lotnicza może wziąć udział w zajęciach, zgodnie z obietnicą jaką złożyliśmy - ZA DARMO! Opłaty zaczynają się dopiero w przypadku chęci przystąpienia do egzaminu końcowego.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć JAK ZOSTAĆ PILOTEM? - przyjdź na spotkanie organizacyjne.
ZAPRASZAMY!

Wróć do spisu treści