Prace przedsezonowe - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (Kod ICAO: EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
W chmurach z głową...
Przejdź do treści

Prace przedsezonowe

AirDaro kolejny raz zapraszał na pączki. Oczywiście nie po to, żeby zyskać dodatkowe kalorie, ale raczej spalić je pracując przy naszym sprzęcie. Chociaż tłumów nie było, to jendak udało się nam wrzucić kadłub Bociana na przyczepę. Dopisały nasze aeroklubowe Koleżanki. Przed południem przyjechały Danusia i Julia. Pączków nie udało się już dostać, ale za to były śnieżynki i rogaliki z marmoladą. Gosia, która na miejscu była już od wczoraj myła szybowce stojące na warsztacie przygotowując je do prac, które później wykonywał Darek. W tym czasie Danusia i Julia przygotowywały Bociana do transportu. Potem, sześcioosobowym składzie (Darek, Marcin, Sylwek, Andrzej, Danusia i Julia) wtoczyliśmy kadłub Bociana

na przyczepę i zamocowaliśmy go do transportu. W trakcie tych czy innych prac zrobiliśmy sobie dwie przerwy na kawę, tudzież herbatę, przy której spożywaliśmy śnieżynki i rogaliki.

Wieczorem pojechaliśmy w czwórkę na rekonensans i hepiałer do Cuprum Arena. Stamtąd przywieźliśmy film o The Doors'ach. I tak oto Gosia, Danusia i Julia oglądały film a ja pisałem to co powyżej.


AviaMaster

Wróć do spisu treści