AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
Przejdź do treści

Zmarł Stefan Jurczeniak nasz Prezes Senior

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według AviaMaster w AZM · 24 Grudzień 2018
Dzisiaj o godz. 10-tej zmarł wieloletni i wybitnie zasłużony Prezes Aeroklubu Zagłębia Miedziowego Stefan Jurczeniak, którego po jego ustąpieniu z zarządu AZM nazywaliśmy Prezesem Seniorem.

Nie mamy jeszcze informacji kiedy odbędą się uroczystności pogrzebowe, ale opublikujemy je tuż po otrzymaniu informacji.

Osobiście, bardzo wiele zawdzięczam Prezesowi Seniorowi. Za pewne nie jeden z nas, tak jak i ja, może bez zastanowienia powiedzieć, że był dla nas człowiekiem ze wszechmiar wyjątkowym, który przez cały czas dbał o nasz rodzinny dom, nasze ukochane lotnisko. Dla niego lotnisko i AZM były jak dziecko, drżał o każdy jego kawałek, nie szczędził pochwał, jak trzeba to karcił - tak, jak to robi prawdziwy ojciec!
Za nim ustąpił ze stanowiska Prezsa dobrze nas przygotował do tego, abyśmy dbali nie tylko o nasz majątek, ale i o siebie samych.

Panie Prezesie! Świadomość tego, że nie przyjedziesz na swoje lotnisko, że nie zasiądziesz z nami w barze, że nie porozmawiamy, że nie wesprzesz już dobrym słowem...jest dla mnie trudna do zniesienia! Dziękuję, że z nami byłeś. Cześć Twojej pamięci!

Andrzej OnitschWróć do spisu treści