AZM InfoBlog - Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)

Język polski
Logo AZM
Aeroklub Zagłębia Miedziowego
Organizacja Pożytku Publicznego
Lotnisko publiczne Lubin
Przejdź do treści

Wsparcie dla III Biegu Charytatywnego na Grzybową Górę

Aeroklub Zagłębia Miedziowego - Lotnisko LUBIN (EPLU)
Opublikowane według AviaMaster w AZM · 16 Maj 2019
W imieniu naszego Aeroklubu zarząd przekazał na ręce Sołtys Koźlic p. Aleksandry Kurek "Zaproszenie na lot zapoznawczy", które będzie licytowane na aukcji charytatywnej.
25 maja 2019 roku we wsi Koźlice kilka kilometrów od naszego lotniska, odbędzie się III Charytatywny Bieg na Grzybową Górę oraz piknik organizowany z tej okazji. Impreza dedykowana jest Julii Nieckarz, której rodzice zbierają fundusze na bardzo kosztowną operację i rehabilitację. Pani Sołtys wsi Koźlice zwróciła się do nas z prośbą o przekazanie "Zaproszenia na lot zapoznawczy" na aukcję charytatywną, która odbędzie się w celu pomocy rodzicom Julii. Jak zwykle w takich sytuacjach nasza decyzja jest jednoznaczna. Mimo tego, że nie jesteśmy finansowani przez żadne organy i instytucje, nie mamy sponsorów a wszystko utrzymujemy ze środków własnych, które pochodzą z naszej działalności gospodarczej lub po prostu - z własnej, prywatnej kieszeni, to uważamy, że środki finansowe, które niosą komuś pomoc są najlepiej wydanymi.
A któż może wiedzieć czy Julia kiedyś nie rozpocznie szkolenia w naszym Aeroklubie i nie zasiądzie za czas jakiś za sterami samolotu pasażerskiego czego jej po cichu życzymy ;-)


Wróć do spisu treści